Filtruj według

Sugerowany wiek

Sugerowany wiek

Aktywne filtry

Akcesoria do nauki pływania - by nauka stała się dobrą zabawą

Akcesoria do nauki pływania ułatwią Ci to zadanie. Pomogą dziecku najpierw oswoić się z wodą, a później nauczyć się podstaw pływania. Wszystko w towarzystwie bezpiecznych i trwałych kółek do pływania, okularów czy materacy. Nasz sprzęt pozwoli Ci zachęcić dziecko do aktywności w wodzie i pomóc mu w przełamaniu ewentualnego lęku. Podczas nauki pływania bardzo ważne jest, by czuć się w wodzie komfortowo i bezpiecznie.

Małymi krokami na pewno uda Ci się nauczyć swoją pociechę pływania. Wybierz akcesoria, których do tego potrzebujesz.

W iBaseny znajdziesz:

  • bezpieczne akcesoria do nauki pływania czołowych producentów
  • sprzęt, który pozwoli Ci łatwiej nauczyć swoje dziecko pływania
  • artykuły, które uprzyjemnią wypoczynek w wodzie całej rodzinie

Bezpieczne akcesoria do nauki pływania

Wybierz sprawdzony sprzęt do nauki pływania. Renomowani producenci troszczą się o to, by podczas tej początkowo trudnej sztuki, zapewnić Tobie i dziecku dużą wygodę i przyjemność. Wiele lat doświadczenia w branży pozwoliło im też dopracować do perfekcji odpowiednie zabezpieczenia, które pomogą Ci zapewnić dziecku bezpieczeństwo w wodzie.

Ułatw sobie i dziecku naukę pływania. Skorzystaj ze specjalnie w tym celu stworzonego sprzętu. Akcesoria do nauki pływania to m.in.: kółka do pływania, dmuchane rękawki, okulary do pływania, maski do nurkowania.

Jakie akcesoria do nauki pływania wybrać?

Wybór zależy w dużej mierze od wieku dziecka. Dobrym pomysłem jest zakup basenu ogrodowego. Będziesz mógł dzięki temu kontynuować naukę w dowolnej chwili. Dla małych dzieci warto kupić zabawki do basenu, które pozwolą mu się przyzwyczaić do wody i poczuć się w niej pewniej. Nieco starsze warto wyposażyć w dmuchane rękawki i kółka do pływania. Kolejnym krokiem mogą być maski oraz okulary do nurkowania.

Korzyści zapewniane przez akcesoria do nauki pływania

  • bezpieczna nauka pływania
  • aktywnie spędzony czas w wodzie
  • wspomaganie rozwoju fizycznego i ruchowego dziecka
  • przyjemny sposób na spędzenie czasu w gronie najbliższych
  • pomoc podczas kształtowania zdrowych dziecięcych nawyków

Pływanie wspomaga rozwój Twojego dziecka

Pływanie daje dziecku, oprócz dobrej zabawy, również mnóstwo innych korzyści. To kolejna umiejętność, której możesz je nauczyć. Zmniejszysz tym samym ryzyko wystąpienia u niego wad postawy i pomożesz odciążyć kręgosłup. Zapewnisz aktywny wypoczynek oraz rozluźnienie. Wiesz, że ćwiczenia wdechów i wydechów podczas wodnych zabaw pomaga też w rozwoju mowy?

Pływanie jest również dobrym sposobem na kształtowanie zdrowych nawyków i pozytywnego stosunku do własnego ciała. Tym bardziej warto zadbać o naukę pływania swoich dzieci.

Sprawdź też inne artykuły plażowe dla dzieci

Wodne szaleństwo i oswajanie dziecka z wodą umożliwia również odpowiedni basen dla dzieci lub dmuchany plac zabaw. Można je rozłożyć w ogrodzie i w dowolnym momencie ćwiczyć pływanie. Nic nie będzie Was w tej kwestii ograniczało, prócz pogody. Sprawdź również dmuchane zabawki do wody, wśród których znajdziesz idealne dla siebie i swojej pociechy. Urozmaić sobie relaks w basenie.

Baseny ogrodowe i artykuły wodne dla dzieci - chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź nasz blog. Czeka tam na Ciebie sporo praktycznych porad, inspiracji i rozwiązań najczęstszych problemów, chociażby z utrzymaniem czystej wody w zbiorniku. Piszemy tam o rzeczach, które warto wiedzieć o basenach ogrodowych oraz akcesoriach basenowych, plażowych i wodnych.