Aktywne filtry

Piłki dmuchane

Piłki dmuchane to idealne akcesoria dla wielbicieli dobrej zabawy! Lato to czas zabawy i odpoczynku. Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na relaks w upalne dni niż pływanie w basenie. Świetnym sposobem na zachęcenie dziecka do nauki pływania jest wspólna zabawa.

Ich żywy kolor bardzo podoba się dzieciom. W odróżnieniu od piłek gumowych, piłki dmuchane łatwo przewozić w aucie, a także przechowywać w domu.

To rozrywka dla całej rodziny, zarówno dla dorosłych, jak i dla najmniejszych. Przyda się do gry w siatkówkę czy piłkę nożną, kiedy zabraknie nam miejsca w bagażu na oryginalną piłkę. Niezależnie od wieku dmuchane zabawki na pewno będą świetnym dodatkiem do zabaw.

Piłki dmuchane dla dzieci

Piłki dmuchane dla dzieci są świetnym obiektem zabaw, śmiechu i rozrywki.

Akcesoria kąpielowe nie tylko sprawiają dzieciom dużą radochę, ale także zapewniają bezpieczeństwo i są są świetnym dodatkiem podczas nauki pływania.

Ich żywa kolorystyka niewątpliwie wywoła uśmiech na twarzy naszych maluchów, a jednocześnie pozwoli łatwiej je obserwować, podczas spędzania czasu w kompleksie basenowym lub w parku rozrywki.

Pamiętajmy o tym, że jeśli chcemy aby zabawa była bezpieczna musimy zwracać uwagę na to czy piłka dmuchana jest objęta gwarancją producenta oraz czy jest odporna na uszkodzenia i wysoką temperaturę. Sprawdźmy również czy zabawka zawiera oznaczenie informujące o zalecanym wieku użytkownika.

Piłki dmuchane plażowe

Piłki dmuchane plażowe znakomicie sprawdzą się podczas relaksu nad wodą. Można je wykorzystać do gry na piasku, jak i do zabawy w wodzie.

Czy wyobrażasz sobie dobrą zabawę nad wodą bez kolorowej piłki dmuchanej plażowej? Piłki plażowe są zawsze w modzie i z pewnością każdy miłośnik świetnej zabawy doda ją do swojego bagażu. Niezależnie od wieku. Piłka dmuchana dzięki dobrej jakości materiałowi, może być wykorzystywana do zabawy w wodzie jak i na plaży. Producenci starają się wykonywać piłki coraz bardziej atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu przyciągają uwagę dzieci. Znajdziesz piłki zdobione w podstawowe kształty, czy kolory, ale również takie, które przedstawiają postacie z najpopularniejszych bajek. Król Lew, Spiderman, czy Auta z pewnością ucieszą oko niejednej pociechy.

Czy warto kupować dodatkowe akcesoria?

Oczywiście, że warto! Przeznaczeń dla akcesoriów jest bardzo dużo, klimat panujący w Polsce jest bardzo zmienny. Przy czym pogoda może nie dopisywać. Spędzanie czasu przed monitorem to nie najlepszy sposób na zapewnienie rozrywki przez rodziców. Zapewnij im ciekawszą opcję, dzięki której będą mogły wykorzystać swój czas w ciekawy sposób, a jednocześnie doskonalić się i rozwijać. Różne artykuły plażowe i wodne oferowane w naszym sklepie, jak na przykład koła dmuchane, materace czy kamizelki mogą zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku, ale również świetną rozrywkę.

Jaką piłkę dmuchaną plażową wybrać?

Różnorodność modeli piłek w sklepach internetowych może utrudniać wybór idealnej piłki dmuchanej plażowej. Jak dostosować wybór do Twoich potrzeb? Po pierwsze musisz wiedzieć według jakich kryteriów różnią się plażowe piłki:

Przede wszystkim, są one różnej wielkości czy średnicy. Średnica waha się w przedziale 40-130 cm. Można wybrać piłkę określonej wielkości, ponieważ producenci dają nam duży wybór.

Do wyboru są przezroczyste i kolorowe, w stonowanym kolorze i z kolorowymi nadrukami. Dzieci lubią swoich ulubionych bohaterów – to może być Kubuś Puchatek czy Skye z Psiego Patrolu, itp. Niektóre modele są wyposażone w grzechoczące kulki lub brokat, które znajdują się wewnątrz przezroczystej kuli. Dorosłym lub młodzieży spodobają się piłki w jednolitym kolorze. - zwykła niebieska, zielona czy czerwona.

Każdy chce dostać za swoje pieniądze solidny produkt z grubego winylu. Piłka wysokiej jakości musi być odporna na blaknięcie, uszkodzenia i ścieranie. To ważne ponieważ piłka zazwyczaj jest stosowana również do kąpieli w wodzie, gdzie jest podatna na zniszczenia. Piłka nie może posłużyć jako koło ratunkowe! Nie zostawiajmy swoich dzieci bez koła zapewniającego bezpieczeństwo. Zwłaszcza dzieci rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem. Piłka dmuchana powinna być używana wyłącznie do zabawy.