Aktywne filtry

Jacuzzi dmuchane - prywatne SPA we własnym ogrodzie

Marzenia o własnym jacuzzi mogą się spełnić szybciej niż sądziłeś. Dmuchane jacuzzi da Ci takie same doznania jak wanna z hydromasażem, a dodatkowo będziesz mógł je postawić w dowolnym miejscu w domu, ogrodzie czy na tarasie. Wybierz jacuzzi, które posłuży Ci przez wiele sezonów i przyjemnie zaskoczy dostarczonym relaksem. Wreszcie możesz wypocząć po ciężkim dniu w pracy lub męczącym upale. Zadbaj o komfort swój i bliskich Ci osób. Poczuj te bąbelki.

W iBaseny znajdziesz:

 • dmuchane jacuzzi od renomowanych producentów
 • jacuzzi, na które możesz sobie pozwolić w tym sezonie
 • akcesoria oczyszczające wodę i zapewniające Ci jeszcze większą wygodę

Bezpieczne jacuzzi dmuchane do Twojego ogrodu

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów dostarczając im dmuchane jacuzzi od renomowanych, doświadczonych producentów. Te marki wiedzą, jak połączyć funkcjonalność z luksusem. Przemyślana, dopracowana konstrukcja sprawi, że błogi wypoczynek stanie się faktem. Jacuzzi jest stabilne i trwałe. Nie musisz się też obawiać, że materiał z czasem się rozciągnie i utraci swój kształt. Nawet przy bardzo częstym użytkowaniu zachowują formę przez długie lata.

Dmuchane jacuzzi na każdą kieszeń

Oferujemy Ci produkty dopasowane do mniejszych i większych budżetów. Dobierz wielkość jacuzzi do swoich potrzeb oraz przestrzeni, jaką dysponujesz. Oferujemy Ci modele, w których zrelaksuje się jednocześnie od 4 do 6 osób.

W zestawach znajdziesz wszystkie podstawowe elementy, których potrzebujesz do przyjemnego hydromasażu we własnym ogrodzie. Zachęcamy Cię do sprawdzenia również akcesoriów do SPA, które spotęgują Twoją wygodę.

Jakie korzyści odczujesz wybierając jacuzzi ogrodowe dmuchane w iBaseny?

Zyskasz przenośne źródło wodnego masażu, który pomoże Ci się rozluźnić, niweluje skurcze i poprawia krążenie. Zmniejszy nie tylko nieprzyjemne fizyczne dolegliwości, ale pomoże też w poprawie samopoczucia. To alternatywa dla standardowego SPA. Pozwól sobie na więcej luksusu na co dzień.

 • Nasi Klienci doceniają jacuzzi szczególnie za:
 • możliwość umieszczenia go w domu lub na zewnątrz
 • proste składanie, rozkładanie i przenoszenie w różne miejsca
 • łatwość transportu i zajmowanie niewielkiego miejsca podczas przechowywania
 • możliwość zaznania hydromasażu w dowolnym momencie
 • zyskanie prywatnego SPA w ogrodzie
 • otrzymanie dmuchanego jacuzzi razem z dodatkowymi akcesoriami
 • to, że w zależności od jego wielkości, pomieści w sobie aż do 6 osób
 • możliwość tak głębokiego relaksu w atrakcyjnej cenie

Przejrzysta i czysta woda to podstawa

Podobnie jak w standardowych basenach, również w jacuzzi należy odpowiednio zadbać o kondycję wody. Znajdziesz u nas wszystko, czego w tym celu potrzebujesz. Odpowiednie preparaty do basenów i pompa filtrująca pomogą Ci cieszyć się czystą oraz zdezynfekowaną wodą. Przydadzą Ci się też zestawy czyszczące. Pozbędziesz się dzięki nim większych nieczystości z dna jacuzzi i z tafli wody.

Baseny ogrodowe, dmuchane jacuzzi, sprzęt i akcesoria wodne to nasza specjalność

Na naszym blogu znajdziesz przydatne triki, inspiracje i wskazówki. Znamy się na branży basenowej i chętnie podpowiemy Ci, co brać pod uwagę wybierając produkty dla siebie. Dostarczamy jedynie sprawdzone, dobrej jakości artykuły, dzięki którym każdego dnia sezonu będziesz cieszył się z podjętej decyzji. Oferujemy wszystko, czego potrzeba Ci do prywatnego wodnego relaksu i szaleństwa.

Jak rozłożyć jacuzzi ogrodowe dmuchane?

Nie potrzebujesz do tego żadnego specjalistycznego sprzętu. Cały proces został maksymalnie uproszczony tak, żebyś mógł jak najszybciej cieszyć się upragnionymi bąbelkami. Co więcej, jesteś w stanie zrobić to w pojedynkę bez pomocy innych osób.

 1. Wybierz twarde, płaskie i równe podłoże, najlepiej blisko odpływu.
 2. Unikaj zbyt mocno nasłonecznionego terenu, które mogłoby niekorzystnie wpłynąć na materiał jacuzzi.
 3. Jeśli rozkładasz je w domu, zadbaj o dobrą wentylację pomieszczenie, żeby uniknąć wilgoci. Postaw swoje przenośne SPA z dala od dywanu, wykładziny i innych elementów wystroju, które łatwo chłoną wilgoć.
 4. Połóż matę bąbelkową, umieść na niej jacuzzi i napompuj je przy użyciu pompy powietrznej, którą znajdziesz w zestawie.
 5. Podłącz pompę grzewczą z funkcją filtracji wody i strumieni powietrza.
 6. Napełnij jacuzzi wodą, zadbaj o chlorowanie i ciesz się relaksem.