Filtruj według

Wysokość

Wysokość

Kształt basenu

Kształt basenu

Średnica

Średnica

Wymiary basenu

Wymiary basenu

Aktywne filtry

Baseny dmuchane - wytchnienie dla Ciebie i dzieci

Basen dmuchany to sposób na ogrodową rozrywkę dla całej rodziny, który nie pożre całego wakacyjnego budżetu. Obalimy mit mówiący o tym, że basen dmuchany jest dobry tylko dla dzieci. Otóż dmuchane baseny rodzinne pomieszczą w sobie wszystkich domowników.

To wygodna alternatywa dla wizyt na miejskim basenie czy w aquaparku. Tak tak, nawet w aquaparku. Dmuchany plac zabaw zapewni dzieciom podobne atrakcje we własnym ogrodzie. Zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa i pistolety na wodę tylko mały wycinek wyposażenia takiego placu. Znajdziesz u nas baseny dmuchane dopasowane do potrzeb dzieci w różnym wieku i całych rodzin. To idealny wybór do małych ogrodów, gdzie basen rozporowy czy stelażowy może okazać się zbyt obszerny.

W iBaseny znajdziesz:

 • baseny dmuchane wyłącznie od liderów w branży
 • dmuchane place zabaw z wieloma atrakcjami dla większej ilości dzieci
 • basen dmuchany chroniący przed słońcem

Bezpieczny basen dmuchany

W naszej ofercie znajdziesz baseny światowych producentów, którzy dbają o bezpieczeństwo kąpiących się w nich ludzi. Oczywiście nic nie zastąpi Twojej opieki, jednak sprawdzony basen Ci ją ułatwi. Dodatkowo firmy takie jak Bestway dopracowały swoje baseny dmuchany pod względem wygody i komfortu, jaki mogą odczuć ich użytkownicy. Sam sprawdź.

Rodzaj i wielkość basenu dmuchanego możesz dopasować do potrzeb własnej rodziny

Oferujemy Ci różne kształty, rozmiary i wymiary basenów. 

Dla najmłodszych dzieci polecamy płytkie baseniki z daszkiem. Dzięki nim zabezpieczysz malucha przed nadmiernym słońcem. Fantazyjne kolory i ilustracje dodatkowo umilą mu pluskanie w wodzie.

Znajdziesz też duży, dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalnią i innymi atrakcjami. Nieco starsze dzieci, a nawet cała ich gromadka, ma dzięki niemu świetną zabawę przez długie godziny.

Za to dmuchane baseny rodzinne  to opcja, która umożliwi również Tobie relaks w ciepłe, letnie dni. Dzięki nim kupując jeden basen, gwarantujesz bezpieczny, aktywny wypoczynek dla każdego członka swojej rodziny.

Zastanawiasz się, czy basen dmuchany jest dla Ciebie najlepszą opcją? Pomożemy. Zajrzyj do naszego artykułu: Jaki basen do ogrodu wybrać i na co zwrócić uwagę?

Zabawy w wodzie wspomogą rozwój Twojego dziecka

Umożliwiając dziecku kontakt z wodą i zabawy wodne dopasowane do wieku i możliwości pociechy dajesz mu wiele więcej niż świetną zabawę. W ten sposób zapewniasz mu aktywny wypoczynek, relaks, odprężenie, ale nie tylko. Zabawy w wodzie zmniejszają ryzyko wad postawy. Umożliwiają ćwiczenie wdechów i wydechów, które mają ogromne znaczenie podczas rozwoju mowy. Ponadto dzieci zaspokajają jedną ze swoich podstawowych potrzeb - potrzebę ruchu. Nabywają nowych zdolności oraz kształtują zdrowe nawyki i stosunek do swojego ciała.

Co baseny dmuchane mają do zaoferowania dorosłym?

Myślisz, że basen dmuchany jest dobry tylko dla małych dzieci? Obalimy ten mit. W naszej ofercie znajdziesz też większe i głębsze baseny dmuchane dla całej rodziny. W takim basenie wypocznie nie tylko Twoje dziecko, ale również Ty. Przy okazji będziesz miał na oku swoje pociechy i zapewnisz im bezpieczny i atrakcyjny czas spędzony właśnie z Tobą.

Baseny dmuchane zapewniają Ci wiele ułatwień. Rozłożenie takiego basenu i napełnienie go wodą zajmuje chwilę. W razie przedziurawienia, naprawa jest prosta. Wystarczy kupić odpowiednią łatkę na dziurę i gotowe. Taki basen zajmuje mało miejsca w ogrodzie i jest kompaktowy. Możesz go zabrać na wycieczkę czy weekend u dziadków. Zabawa może trwać w niemal każdym miejscu.

Co warto zamówić razem z basenem dmuchanym?

Dla własnej wygody i praktyczności warto wyposażyć się w kilka przydatnych produktów:

 • pompka elektryczna
 • mata pod basen
 • zestawy czyszczące

Jak rozłożyć basen dmuchany?

Rozkładanie takiego basenu jest banalnie proste:

 1. Wybierz odpowiednie miejsce na basen dmuchany - równy teren, najlepiej dobrze nasłoneczniony, by woda w sposób naturalny się nagrzewała.
 2. W miarę możliwości zabezpiecz basen przed zwierzętami domowymi, jeśli je posiadasz.
 3. Połóż matę pod basen - zapewni Ci termoizolację i zabezpieczy dno.
 4. Nadmuchaj basen pompką.
 5. Napełnij go wodą.
 6. Odpowiednio zadbaj o wodę w basenie - pomoże Ci w tym odpowiednia chemia basenowa i zestawy czyszczące.