Aktywne filtry

Akcesoria basenowe dla dzieci - sposób na beztroską i bezpieczną zabawę

Stworzyliśmy ofertę specjalnie dla dzieci. Jedną z ich ulubionych aktywności w ciepłe, wakacyjne dni są zabawy w wodzie. Dlatego zapewniamy Ci duży wybór akcesoriów i zabawek, które idealnie wpiszą się w ich preferencje, a przy okazji będą dla nich bezpieczne.

W iBaseny znajdziesz:

 • baseny i akcesoria basenowe dla dzieci tylko od sprawdzonych producentów
 • akcesoria basenowe dla dzieci przydatne nad wodą i w ogrodowym basenie
 • produkty, z którymi nauka pływania stanie się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza

Bezpieczeństwo podczas zabawy nad wodą

W naszej ofercie dla dzieci znajdziesz wiele świetnych prezentów dla najmłodszych i tych nieco starszych młodych ludzi. Zapewne, szczególnie jeśli chodzi o nie, zwracasz dużą uwagę na bezpieczeństwo danego produktu. To bardzo dobra i odpowiedzialna postawa. Z nami możesz być spokojny o to, że każdy produkt pochodzi od sprawdzonego producenta.

Akcesoria wodne dla dzieci

Mamy Ci do zaoferowania:

 • baseny dla dzieci, tych młodszych i starszych
 • dmuchane place zabaw, które zapewnią rozrywkę na długie godziny dla całej grupki dzieci
 • materace do dryfowania na tafli wody
 • koła dmuchane utrzymujące dzieci na wodzie
 • zabawki dmuchane przydatne podczas nauki pływania i beztroskich, wodnych zabaw
 • okulary i maski do pływania i nurkowania

Akcesoria basenowe do nauki pływania

Chcesz nauczyć swoje dziecko pływania. Pomożemy. Bez względu na to, czy chcesz to zrobić nad wodą czy w basenie, mamy to, czego potrzebujesz, by zadbać o bezpieczeństwo pociechy. Oferujemy Ci dmuchane koła dla dzieci, maski i okulary. Mogą Ci się przydać też materace i dmuchane zabawki, dzięki którym maluch chętniej zaangażuje się w naukę nowej umiejętności.

Zacznij od stopniowego oswajania dziecka z wodą. Pomogą Ci w tym dmuchane baseny dla dzieci. W zależności od wieku mamy Ci do zaoferowania płytkie dmuchane brodziki z daszkiem lub większe modele. Akcesoria pomagające utrzymać się na wodzie to świetny sposób na bezpieczne ćwiczenie ruchów potrzebnych podczas pływania.

Nie ograniczamy się jednak tylko do ćwiczenia pływania przez maluszki. Znajdziesz u nas też coś odpowiedniego dla starszych dzieci, które chciałyby zacząć pływać. Dla nich okulary i maski będą bardziej przydatne, chociaż koła również się sprawdzą.

Kup swojemu dziecku akcesoria basenowe i pomóż się mu rozwijać

Oswajanie dziecka z wodą, wodne zabawy, relaks i pływanie mają zbawienny wpływ na zdrowie oraz nawyki Twojej pociechy. Oprócz świetnej zabawy, gwarantujesz jej głęboki relaks, zmniejszenie napięcia, wyciszenie i odprężenie. Kontakt z wodą odciąża kręgosłup i wpływa pozytywnie na zapobieganie powstawaniu wad postawy. Przyczynia się też do rozwoju mowy, ponieważ dziecko ćwiczy przy okazji wdechy i wydechy.

Jedną z podstawowych potrzeb dziecka jest potrzeba ruchu, którą podczas wodnych aktywności również zaspokaja. Nabywa nowe zdolności, buduje zdrowe nawyki i pozytywny stosunek do swojego ciała. Jak widzisz, korzyści jest mnóstwo, choć często nie zdajemy sobie z nich sprawy.

Jakie korzyści zapewnia nasza oferta dla dzieci?

Pozwala na zaplanowanie wodnych atrakcji dla dzieci we własnym ogrodzie, nad jeziorem lub nad morzem. Niewielkim kosztem jesteś w stanie zorganizować dziecku niezapomniane wakacje, zadbać o jego kondycję i zachęcić do kontaktu z naturą.

Akcesoria basenowe dla dzieci pozwolą na:

 • bezpieczną zabawę nad wodą (pod Twoim czujnym okiem)
 • naukę pływania i nurkowania
 • przyjemną i zdrową aktywność fizyczną
 • relaks i odprężenie
 • odnalezienie wzorów i kolorów dopasowanych do preferencji dziecka
 • ćwiczenie nowych umiejętności
 • urozmaicenie wakacyjnego wypoczynku na urlopie z dziećmi

Jak wybrać akcesoria basenowe dla dzieci?

Weź pod uwagę przede wszystkim wiek swojego dziecka i aktywności, które chcesz mu zapewnić nad wodą. Nie daj się zwieść nazwie "zabawki dmuchane". One nie są przeznaczone wyłącznie dla malutkich dzieci. Jesteśmy przekonani, że nawet dorosłym dostarczają świetnej zabawy.

Pomyśl również o sobie. Wykorzystaj okazję do relaksu i radosnego spędzenia czasu z dziećmi. Zachęcamy do obejrzenia akcesoriów plażowych i wodnych.

Baseny ogrodowe, sprzęt i akcesoria wodne dla dzieci i dorosłych nie mają przed nami tajemnic

Przekonasz się o tym odwiedzając nasz blog. Umieszczamy tam praktyczne porady, inspiracje i dzielimy się trendami. Zależy nam, żebyś mógł świadomie dobierać produkty basenowe i wodne do własnych potrzeb i wymagań, a przy tym oszczędzać czas. Gwarantujemy dobrej jakości, sprawdzone produkty. Rozwijamy swoją ofertę tak, byś mógł dostać wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.