Aktywne filtry

Dozownik chemii basenowej - zwiększ swoją wygodę i bezpieczeństwo

Dozownik chemii basenowej to sposób na bezpieczne dbanie o wodę w basenie. Wystarczy włożyć tabletki do pływaka i umieścić go w wodzie. Dzięki specjalnemu pierścieniowi można w łatwy sposób kontrolować ilość aplikowanego środka. Dozownik odpowiednio rozprowadzi środki chemiczne w zbiorniku. Zapobiegnie uszkodzeniom materiału, z którego wykonany jest basen, a tym samym przedłuży jego żywotność.

Wybierz dozownik i oszczędź dzięki niemu swój czas oraz wysiłek.

W iBaseny znajdziesz:

  • dozownik do chemii basenowej czołowego producenta
  • skuteczny sprzęt do oczyszczania wody basenowej
  • inne przydatne akcesoria basenowe

Bezpieczny dozownik do chemii basenowej

Dozowniki, które znajdziesz w naszej ofercie, są produkowane przez renomowane firmy. Markowe produkty to bezpieczeństwo i wygoda. Wystarczy od czasu do czasu uzupełniać tabletki w dozowniku, by cieszyć się krystaliczną i zdezynfekowaną wodą.

Jakie korzyści zapewni Ci dozownik chemii basenowej?

Głównym atutem dozowników jest ich poręczność, lekkość oraz niewielkie rozmiary. Zajmują mało miejsca, dzięki czemu są bardzo wygodne w przechowywaniu. Polubisz też łatwość ich obsługi oraz dużą wydajność. Posłużą Ci przez kilka sezonów.

Dozowniki w formie pływaka można wygodnie wyjąć przed kąpielą lub zamknąć tak, by nie aplikowały chemii podczas Twojego pobytu w basenie. Unoszą się one na tafli wody nie zakłócając Twojego wypoczynku.

Inne artykuły basenowe, które pozwolą Ci lepiej zadbać o wodę

Potrzebujesz przede wszystkim pompy filtrującej i odpowiedniej chemii. Przyda Ci się też pokrywa basenowa i mata pod basen, które ograniczą dostawanie się do wody zanieczyszczeń z zewnątrz. Natomiast, kiedy już będzie w nim sporo zabrudzeń, postaw na zestaw czyszczący. Pozbędziesz się większych nieczystości i odciążysz nieco filtr w pompie. Więcej na ten temat piszemy w artykule: Jak dbać o wodę w basenie? 9 przydatnych wskazówek.

Baseny ogrodowe i chemia basenowa

Sprawdź, co warto na ten temat wiedzieć. Wystarczy wejść na nasz blog, by poznać praktyczne wskazówki, objaśnienia i ciekawostki. Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie basenów ogrodowych.