Aktywne filtry

Kup zestaw do czyszczenia basenu i szybko pozbądź się z niego brudu

Zanieczyszczenia wpadają do basenu. To normalne i niestety nie da się tego całkowicie wyeliminować. Da się za to w łatwy sposób ich pozbyć z wody. Utrzymanie czystości basenu wcale nie musi być tak uciążliwe, jakby mogło się wydawać. Kup zestaw do czyszczenia basenu i zapomnij o wyławianiu nieczystości z wody rękami bądź nieprzystosowanym do tego sprzętem. Po co się męczyć, skoro rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki?

Regularne czyszczenie wody pozwoli Ci zaoszczędzić na chemii basenowej i przedłużyć żywotność filtra w pompie basenowej. Mało tego, z naszym sprzętem zrobisz to bez większego wysiłku. Jest on lekki i łatwo nim manewrować. Jedyne, czego będziesz potrzebował to dostęp do ogrodowego węża.

W iBaseny znajdziesz:

 • zestaw do czyszczenia basenu lub odkurzacz basenowy markowego producenta
 • solidny i wygodny w użyciu sprzęt, który zaoszczędzi Twój czas
 • wszystko, co jest Ci potrzebne do utrzymania czystej wody w basenie

Bezpieczny zestaw do czyszczenia basenu

Szukasz sprzętu od sprawdzonych, markowych producentów? Dokładnie taki mamy Ci do zaoferowania. Dzięki niemu pozbywanie się brudu z basenu stanie się szybkim, codziennym rytuałem, a nie mozolnym wysiłkiem. Przyrządy Bestway to gwarancja jakościowych, a przy tym praktycznych produktów. W końcu to jeden ze światowych liderów w branży basenowej.

Korzyści z posiadania oferowanego przez nas zestawu

Proste rozwiązania są najlepsze, dlatego sprzęt, jaki u nas kupisz będzie wygodny w użyciu i przyniesie szybkie efekty. Zapewni Ci:

 • natychmiastowe pozbycie się brudu z wody
 • dostęp do każdego zakątka basenu (długi i lekki uchwyt)
 • intuicyjne i bezpieczne działanie
 • wygodę na kilka sezonów
 • szybki i prosty montaż urządzenia
 • wygodę podczas przechowywania (zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu)

Co wybrać, odkurzacz do basenu czy cały zestaw do czyszczenia basenu?

Zestaw zawiera: wytrzymały, siatkowy podbierak i odkurzacz basenowy, do którego podłącza się wąż ogrodowy. Te dwa elementy sprawią, że bez większego wysiłku zbierzesz nieczystości dryfujące na powierzchni wody i te z dna. Sam odkurzacz pozwoli Ci na pozbycie się zanieczyszczeń pływających pod powierzchnią wody. Dlatego bardziej opłaca się kupowanie go w zestawie.

Jak działa zestaw do czyszczenia basenu?

Mechanizm działania jest banalnie prosty. Podbierak wystarczy delikatnie zanurzyć w wodzie i zebrać liście, gałązki czy owady, które do niej wpadły. Z kolei do odkurzacza podłącza się wąż ogrodowy. Dzięki niemu zanieczyszczenia są zasysane przez sprzęt i umieszczane w specjalnej siateczce lub zbiorniku, który wystarczy później opróżnić. Pamiętaj, aby przed odkręceniem wody w wężu, zanurzyć odkurzacz basenowy w wodzie. Unikniesz w ten sposób jej rozchlapywania.

Co jeszcze możesz zrobić, żeby cieszyć się przejrzystą wodą w swoim basenie?

Zestaw do czyszczenia basenu czy odkurzacz do basenu to nie jedyne sposoby na krystaliczną wodę. Wykorzystaj też:

 • pompę basenową, która wprowadzi wodę w ruch i ją porządnie przefiltruje
 • chemię basenową do profesjonalnego uzdatniania i dezynfekcji wody
 • pokrywę na basen, chroniącą wodę przez zanieczyszczeniami z zewnątrz
 • matę pod basen, by uniknąć tworzenia się błota wokół i zminimalizowania wnoszonych na stopach nieczystości

Baseny ogrodowe i dbanie o czystość wody basenowej to nasza specjalność

Zajrzyj na nasz blog, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat dostępnych udogodnień w zakresie wodnego szaleństwa. Zainspiruj się i poznaj praktyczne wskazówki, które możesz od razu wykorzystać. Pomagamy w wyborze odpowiednich produktów oraz radzeniu sobie z różnymi problemami m.in. mętną wodą czy osadem na dnie basenu. Znamy się na tym.