Blog iBaseny

Jakie jacuzzi dmuchane wybrać? - Sprawdź 5 zalet i funkcji

7 lipca 2022

Sprawdź jakie jacuzzi dmuchane wybrać i czym należy się kierować wybierając idealne jacuzzi ogrodowe.

Czy chciałbyś cieszyć się błogim domowym spa? Relaks w odpowiednim dmuchanym jacuzzi ogrodowym, który jest zaopatrzony w podgrzewaną wodę i hydromasaż, to niewątpliwie jedna z milszych rzeczy, o których marzy większość wypoczywających w domkach jednorodzinnych.

Jeszcze kilka lat temu taka forma relaksu nie dla wszystkich była dostępna. Dziś producenci proponują mnogość rozwiązań na każdy budżet domowy, dlatego wielu z nas może pokusić się o domowe spa. 

kobieta w jacuzzi dmuchanym

Jacuzzi pompowane - ich popularność z roku na rok rośnie. Jakie są zalety? O czym warto dowiedzieć się zanim zdecydujesz się na jego zakup?

woda w jacuzzi pompowanym

Zanim zadecydujesz jakie jacuzzi dmuchane wybrać, powinieneś poznać jego główne zalety i funkcje.

  1. Funkcjonalność i prostota - dmuchane jacuzzi funkcjonalnością dorównuje tradycyjnemu wyposażeniu, jaki możemy zobaczyć w salonach spa. Dmuchane jacuzzi wpadnie w oko zwolennikom prostoty, szczególnie tym, którzy nie mają miejsca na zamontowanie jacuzzi na stałe.
  2. Jacuzzi pompowane wzmocnione jest wytrzymałym stelażem. Zastosowane rozwiązania pozwalają na użytkowanie urządzenia dorosłym osobom: porównywalnie z klasycznym jacuzzi w spa. 
  3. Możesz korzystać z niego przez większą część roku - może posłużyć w czasie upalnych dni jako miejsce ochłody. Wystarczy nie włączać opcji podgrzewania wody.
  4. Dobra dostępność cenowa i niższe koszty eksploatacji - aby utrzymać czystość w jacuzzi wystarczą tabletki do czyszczenia oraz wymiana filtra pompy.
  5. Możliwość umieszczenia go w domu lub na zewnątrz. Jacuzzi dmuchane możesz łatwo przenosić w wybrane miejsce. W dodatku zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania.

Jacuzzi ogrodowe dmuchane – jakie jacuzzi wybrać?

jakie jacuzzi dmuchane wybrać?

Na czym skupić główną uwagę, wybierając dmuchane jacuzzi ogrodowe?

  1. Kluczową kwestią jest wykonanie - atrakcyjnym produktem nazwiemy taki, który jest w stanie wytrzymać test czasu i nawet po częstym użytkowaniu dalej zachowuje swoją trwałość i jakość wykonania. Ważną rolę odgrywa tutaj materiał wykonania.
  2. Wymiary i liczba miejsc - oceń swoje potrzeby realistycznie. Trzeba dostosować je przede wszystkim do tego, ile masz miejsca w ogrodzie oraz ile osób będzie z niego korzystać.  Wnikliwie oceń jakie będą wymiary dmuchanego jacuzzi dostosowane do Twoich potrzeb.
  • 2-osobowe jacuzzi dmuchane - średnica od 150 do 160 cm
  • 4-osobowe jacuzzi dmuchane - co najmniej 180 cm.
  • 6 -osobowe jacuzzi dmuchane - co najmniej 2 metry

3. Jaki kształt wybrać?

Rozważ czy będzie to okrągłe jacuzzi dmuchane czy może też kwadratowe lub o innym charakterystycznym kształcie.

Okrągły kształt świetnie sprawdza się przy większej liczbie osób.
Kąt prosty zapewnia wygodne ułożenie do korzystania z dysz hydromasażu.

4. Dysze wodne czy bąbelki?

Dmuchane jacuzzi z bąbelkami to najbardziej popularny model ze względu na jego niską cenę. Ścianki jacuzzi posiadają dysze powietrzne, przez które przenoszą się mikrobąbelki wyrzucane do wody przez wbudowaną komorę powietrza.

Jacuzzi dmuchane z dyszami wodnymi dysze regulowane są w celu zapewnienia masażu i nakierowania na określone części ciała. Jest to droższa wersja urządzenia i bardziej skomplikowana.

5. Opcje i akcesoria

Wielokolorowe diody LED, które nadadzą atmosfery lub zapewnią seans świetlny, cyfrowy panel kontrolny umożliwiający regulację filtracji wody czy też jej temperaturę. Dostępne są również automatyczne pompowanie i spuszczanie powietrza jak również dodatkowa dysza do punktowego masażu. Należy pamiętać o zakupie plandeki ochronnej.

6. Opinie

Ważne jest odpowiednie przejrzenie opinii innych osób i upewnienie się czy podczas użytkowania nie dochodziło do poważniejszych problemów. Im więcej osób zakupi dany model, tym większa szansa na uzyskanie cennych informacji przed zakupem.

Zobacz również Dmuchane jacuzzi – co warto wiedzieć przed zakupem jacuzzi ogrodowego dmuchanego?

Jacuzzi dmuchane Bestway

Kobieta w basenie, zadowolona z wyboru basenu ogrodowego

Jacuzzi dmuchane Bestway 4 osobowe

1 699,00 zł
Świetnym wyborem może okazać się Jacuzzi dmuchane Bestway - 4 osobowe dmuchane SPA z masażem i podgrzewaczem.
Pokaż produkt
kobieta w jacuzzi ogrodowym dmuchanym

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Cię do podjęcia decyzji przy wyborze nowego jacuzzi dmuchanego.
 
Własne ogrodowe dmuchane jacuzzi daje nam sporo korzyści. Jest to inwestycja na wiele lat, która zapewni wiele przyjemnych chwil na świeżym powietrzu. Dzięki temu nie musimy wybierać się do centrum SPA, aby skorzystać z hydromasażu.

Wyszukiwarka
Nie przegap nowości

Zapisz się na newsletter

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów
Contact Form Demo (#1)
Sprawdź nasz sklep
Sklep z basenami
© 2022 iBaseny.pl
Polityka prywatności
Projekt strony internetowej stworzony przez Agencję UX Wzór
cross