Aktywne filtry

LAY-Z-SPA - Twoje własne przenośne SPA

Zamów LAY-Z-SPA i ciesz się innowacyjnym na rynku światowym dmuchanym jacuzzi. Zapewnij sobie i bliskim doznania podobne do tych po wizycie w Spa. Efektów przyjemnego hydromasażu nie zmącą żadne męczące podróże. Wystarczy, że wyjdziesz do ogrodu i zanurzysz się w kojących bąbelkach. Zyskasz dostęp do tego luksusu w dowolnym momencie i w kameralnym otoczeniu.

W LAY-Z-SPA, w zależności od modelu i rozmiaru, zmieści się jednocześnie kilka osób. To inwestycja, z której będziesz cieszył się przez wiele sezonów. Daj sobie trochę luksusu. Wybierz jacuzzi dla siebie.

W iBaseny znajdziesz:

 • LAY-Z-SPA od Bestway
 • nowoczesną technologię, dzięki której możesz poczuć się jak w Spa
 • dodatkowe akcesoria do konserwacji i podniesienia relaksu w jacuzzi

Bezpieczne Spa w Twoim ogrodzie lub na tarasie

LAY-Z-SPA to produkt firmy Bestway - jednego z liderów w branży basenowej. Marka dopracowała do perfekcji technologię i stworzyła pierwsze na świecie ekskluzywne Spa, które możesz przenieść w dowolne miejsce. Jacuzzi zapewni Ci bezpieczeństwo dzięki systemowi wykrywającymi uszkodzeń uziemienia oraz materiałowi, który zapewnia konstrukcji dużą trwałość i stabilność.

Wiele modeli, wśród których jest Twoje wymarzone jacuzzi

Kolekcja LAY-Z-SPA oferuje Ci dmuchane Spa w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Są też wyposażone w różne systemy masujące, które możesz dobrać do swoich preferencji. Zapewnij sobie dokładnie taki relaks, jakiego potrzebujesz.

Możesz kontrolować swoje Spa bezpośrednio z aplikacji

Aplikacja Bestway Smart HubTM pozwala m.in. na ustawienie konkretnej temperatury, oszczędność energii czy uruchomienie filtracji wody. Aplikacja umożliwia też rozpoczęcie odliczania czasu oraz aktywację specjalnego systemu do masażu.

3 poziomy hydromasażu

AirJet zapewnia delikatny masaż pleców i stóp dzięki przyjemnym bąbelkom ciepłego powietrza. AirJet Plus kieruje bąbelki zarówno na nogi jak i plecy. Uwalnia ciepłe powietrze z dysz umieszczonych na środku dna oraz ścianach bocznych. To system, który możesz kontrolować z aplikacji i kierować na konkretne partie swojego ciała. Jest intensywniejszy od AirJet.

HydroJet Pro to najgłębszy poziom relaksu, który łączy w sobie dwie technologie: AirJet i HydroJet. Pozwala na pełny masaż pleców i jednoczesne doświadczenie zalet obydwu systemów. Z HydroJet Pro możesz też korzystać z tych technologii oddzielnie w zależności od tego, czy w danym momencie wolisz delikatny czy mocniejszy i intensywniejszy masaż.

Korzyści, które odczujesz po zakupie LAY-Z-SPA

Pierwsze co docenisz to lekkość produktu i szybki montaż. Nie będziesz do niego potrzebował żadnych narzędzi, wszystko znajdziesz w zestawie. Kiedy już rozłożysz swoje jacuzzi, napełnisz je wodą i wejdziesz do środka poczujesz:

 • wygodę i dogłębny relaks
 • rozluźnienie mięśni
 • zmniejszenie stresu
 • jeden z 3 poziomów bąbelkowego masażu
 • wygodę sterowania
 • przyjemne w dotyku i stabilne ścianki Spa
 • trwały kształt, nawet po wielokrotnym montażu i demontażu jacuzzi

Sprawdź też akcesoria do Spa

Aby cieszyć się dłużej pięknym jacuzzi, trzeba o nie odpowiednio zadbać. Zajrzyj do akcesoriów Spa, gdzie znajdziesz potrzebne do tego produkty. Mało tego, oferujemy Ci też dodatki do jacuzzi, dzięki którym zapewnisz sobie jeszcze większą wygodę.

Znamy się na jacuzzi, basenach ogrodowych i dodatkowych akcesoriach

Z myślą o naszych Klientach prowadzimy blog. Wyjaśniamy na nim skomplikowane zagadnienia, dostarczamy gotowe rozwiązania różnych problemów ze sprzętem i wodą, a także dzielimy się inspiracjami. Znajdziesz tam tutoriale i praktyczne wskazówki.

Jak rozłożyć LAY-Z-SPA?

Montaż LAY-Z-SPA jest prosty i szybki. Obejmuje 5 prostych kroków:

 1. Wybierz odpowiednie miejsce na swoje Spa - powierzchnia powinna być twarda, równa i płaska. Najlepiej ustawić jacuzzi niedaleko odpływu tak, by bez większego wysiłku spuścić wodę. Ważne by, ze względu na materiał, unikać nadmiernie nasłonecznionych miejsc.
 2. Ustawiając Spa w domu zadbaj o dobrą wentylację i zabierz z pobliża wszelkie przedmioty, które łatwo chłoną wilgoć.
 3. Rozłóż matę pod jacuzzi, umieść na niej Spa i za pomocą pompy powietrznej napompuj je. Pompa jest dołączona do zestawu.
 4. Podłącz do jacuzzi pompę grzewczą, która posiada funkcje filtracji wody i strumieni powietrza.
 5. Napełnij swoje Spa wodą i zadbaj o jej filtrację. Gotowe.