Filtruj według

Sugerowany wiek

Sugerowany wiek

Aktywne filtry

Dmuchane zabawki do wody - beztroska zabawa dla każdego

Oferowane przez nas dmuchane zabawki do wody spełniają najwyższe standardy. Są wytrzymałe i przede wszystkim bezpieczne. Zapewniają nie tylko dobrą zabawę, ale też wspierają naukę pływania. Takie zabawki urozmaicają pobyt nad morzem, jeziorem lub w przydomowym basenie. Zachęcają do kontaktu z wodą. Sprawiają, że jeszcze chętniej spędzamy ciepłe dni w wodzie.

Wybierz rozmiar oraz kształt, który najbardziej przypadł Ci do gustu lub Twojemu dziecku i cieszcie się beztroską zabawą w wodzie.

W iBaseny znajdziesz:

 • dmuchane zabawki do wody sprawdzonych producentów
 • bezpieczne i solidne produkty
 • artykuły, które umilą zabawę nad wodą i w basenie

Bezpieczne dmuchane zabawki do wody

Zależy nam na tym, by oferowane przez nas produkty były bezpieczne. Dlatego zaufaliśmy sprawdzonym, renomowanym producentom i to ich akcesoria wodne sprzedajemy w naszym sklepie. Stawiamy na doświadczenie oraz dopracowane rozwiązania w zakresie wygody i praktyczności zabawek dmuchanych. Są one tworzone z tworzywa, które jest odporne na warunki atmosferyczne i różnego rodzaju uszkodzenia. Dla Ciebie też jest to ważne? Wybierz u nas dmuchane zabawki.

Jakie korzyści zapewnią Ci dmuchane zabawki do basenu?

Tego typu zabawki dają tak wiele możliwości, że trudno w tym miejscu wymienić je wszystkie. Sprawdzą się podczas szalonych zabaw i spokojnego wypoczynku w wodzie. Mało tego z powodzeniem wykorzystasz je do wygodnego relaksu na plaży oraz zabaw w ogrodzie.

 • Dmuchane zabawki zawdzięczają swoją popularność:
 • świetnej zabawie, którą dostarczają dzieciom i dorosłym
 • niewielkim rozmiarom, jakie osiągają po spuszczeniu z nich powietrza
 • możliwości organizowania gier w wodzie, np. koszykówki
 • łatwości w transporcie
 • lekkości i poręczności
 • wygodzie
 • wielu kolorom i kształtom, w których są dostępne
 • przyjemnemu oswajaniu się z wodą, które ułatwiają właśnie te zabawki

Różne wzory i rozmiary

Dmuchane zabawki to atrakcja nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych. Dostępne u nas kształty i wymiary sprostają wymaganiom młodszych i starszych użytkowników. Zabawki w kształcie zwierząt są nadal wybierane najczęściej. Uchwyty, w które wyposażone są nasze produkty ułatwią Ci wchodzenie na nie, schodzenie oraz przenoszenie.

Wybierając zabawki dmuchane zwróć uwagę na maksymalne obciążenie, które są w stanie unieść. Wymiary i obciążenie to w zasadzie jedyne dane, których potrzebujesz, żeby wybrać odpowiedni produkt dla siebie.

Inne artykuły plażowe, które u nas znajdziesz

Miłośnikom aktywnego spędzania czasu nad wodą proponujemy okulary do pływania, maski lub zestawy obejmujące maskę i fajkę. Nurkowanie i pływanie z otwartymi oczami da Ci więcej frajdy. Jeżeli jeszcze niepewnie czujesz się w wodzie lub dopiero uczysz się pływać, wypróbuj dmuchane koło. Przyjemnie utrzyma Cię na powierzchni i pozwoli się odprężyć. Mamy też materace, które wykorzystasz na plaży i w wodzie.

Dla posiadaczy basenu ogrodowego mamy specjalną ofertę z akcesoriami basenowymi. Przejrzysta, świeża woda, wygoda i zadbany basen wcale nie muszą kosztować Cię zbyt wiele czasu, wysiłku i pieniędzy. Wystarczy regularnie dbać o zbiornik z odpowiednim sprzętem oraz chemią basenową.

Jak wybrać odpowiednie artykuły plażowe lub basen ogrodowy?

Piszemy o tym na blogu. Znajdziesz tam też ciekawostki oraz odpowiedzi na wiele pytań z zakresu branży basenowej i wodnego relaksu. Dzielimy się również gotowymi rozwiązaniami konkretnych problemów, choćby z zanieczyszczoną wodą basenową. Znajdziesz na naszym blogu wszystko, co warto wiedzieć o przydomowych basenach oraz innych wodnych akcesoriach. Znamy się na swojej pracy i chętnie pomagamy Klientom. Wybór produktów odpowiednich dla konkretnych potrzeb staje się prostszy.