• Obecnie brak na stanie
Aquablanc A Aktywny tlen płynny 1L Chemoform
 • Aquablanc A Aktywny tlen płynny 1L Chemoform

Aquablanc A Aktywny tlen płynny 1L Chemoform

48,90 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie
Brak ustawionej dostawy dla tego produktu
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność Przelewy24 (szybki przelew online)
Paczkomat InPost9,90 zł
Kurier DPD12,99 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier DPD16,90 zł

u Ciebie

Aquablanc A Aktywny tlen płynny 1L Chemoform

Każdemu z nas zależy, aby woda w basenie była krystalicznie czysta i wolna od niebezpieczeństw w postaci grzybów, bakterii i wirusów. Do oczyszczania wody basenowej świetnie nadają się preparaty zawierające chlor. Co, jednak jeśli chlor ma dla nas zapach nie do zniesienia, jesteśmy na niego uczuleni, bądź też nie chcemy odczuwać jego skutków ubocznych w postaci suchej skóry i włosów? Z pomocą przychodzi Aquablanc A — środek do dezynfekcji wody metodą tlenową. Zawiera polimery kationowe, które wspomagają działanie oksydacyjne tlenu.

Zaleca się stosowanie z granulatem tlenowym Aquablanc o2, aby uzyskać efekt synergii i wzmocnić całościowy stopień oczyszczenia wody.


Aquablanc A Aktywny tlen płynny 1L Chemoform

Dlaczego Aquablanc A jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego basenu? Ponieważ:

  • wspomaga działanie aktywnego tlenu. Skutecznie niszczy bakterie, wirusy, grzyby, a także zapobiega powstawaniu glonów i usuwa już powstałe.
  • nie zawiera chloru. Preparaty zawierające chlor świetnie radzą sobie z oczyszczaniem naszych basenów, jednak nie każdy lubi ich charakterystyczny zapach. Z Aquablanc A możesz cieszyć się brakiem tej nieprzyjemnej woni.
  • jest korzystny dla skóry i włosów. Chlor chroni nas przed bakteriami i wirusami, jednak wpływa wysuszająco na skórę i włosy. Jeśli chcesz uniknąć tych skutków ubocznych, Aquablanc A jest najlepszym rozwiązaniem.
  • ulega całkowitemu biologicznemu rozkładowi w oczyszczalni ścieków.
  • ma neutralny odczyn pH, przez co jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje podrażnień.
  • jest całkowicie niepieniący, więc niezauważalny oczyści wodę w Twoim basenie, abyś z bliskimi mógł cieszyć chwilą.

Stosowanie:

Wartość współczynnika pH należy zawsze sprawdzić i ustawić (idealna wartość 7,0-7,4). W przypadku zbyt niskiej wartości pH można zastosować Chemoform pH-plus, a w przypadku zbyt wysokiej wartości Chemoform pH-minus.

Przy pierwszym użyciu: W czasie napełniania basenu na każde 10m3 wody wlać 300 ml Aquablanc A. Następnie na każde 20m3 wody wsypać 200g granulatu Aquablanc o2.

Przy kolejnym użyciu: Co tydzień na każde 10m3 wody 1 miarkę granulatu (100g), a co dwa tygodnie na każde 10m3 wody 100 ml płynu Aquablanc A.

Produkt należy podawać bezpośrednio do wody basenowej.

Chemoform
ean13
5905485225854
Opakowanie
1 kg
Zobacz także
Opinie (0)