• Obecnie brak na stanie
Flockfix płynny koagulant 1L Chemoform
  • Flockfix płynny koagulant 1L Chemoform

Flockfix płynny koagulant 1L Chemoform

18,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie
Brak ustawionej dostawy dla tego produktu
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność Przelewy24 (szybki przelew online)
Paczkomat InPost9,90 zł
Kurier DPD12,99 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier DPD16,90 zł

u Ciebie

Flockfix płynny koagulant 1L Chemoform

Chcesz sprawić, aby woda w Twoim przydomowym basenie była przejrzysta i wolna od zanieczyszczeń? Wybierz Flockfix płynny koagulant – płynny środek koagulacyjny ułatwiający łączenie się małych zanieczyszczeń w większe płatki, które łatwo usunąć z basenu.


Flockfix płynny koagulant 1L Chemoform

Dlaczego warto wybrać Flockfix płynny koagulant? Ponieważ:

    • posiada szerokie spektrum wartości pH. Optymalny zakres koagulacji to od pH 6,5 do 8,0, jednak działa w zakresie pH 4,5-9,5.
    • sprawdza się doskonale do oczyszczania wody w prywatnych basenach. Drobne zanieczyszczenia bywają trudne do usunięcia ze względu na swój rozmiar, jednak sprawiają, iż woda staje się mętna. Flockfix płynny koagulant skutecznie łączy je w większe fragmenty, których usunięcie nie sprawi Ci żadnego problemu.
    • może być rozcieńczany z wodą nawet w proporcji 1:10, bądź też stosowany bezpośrednio.
    • posiada odpowiednie atesty PZH i aktualne badania dotyczące skuteczności działania oraz oddziaływania na środowisko naturalne.

Stosowanie:

Produkt podaje się za pomocą pompy dozującej bezpośrednio z opakowania dostawczego do wody surowej. Dysza dozująca musi być zabudowana tak, aby miejsce wtrysku znajdowało się w środku instalacji rurowej, aby osiągnąć wymieszanie. Miejsce wtrysku powinno znajdować się możliwie zaraz przed pompą obiegową lub tuż za nią, aby wykorzystać drogę i czas reakcji.

Dozowana ilość produktu zależy od tego, jak zbiornik jest obciążony oraz od czasu obiegu. Krótki czas obiegu i małe obciążenie osobami kąpiącymi się wymaga małego dozowania, a długi czas obiegu i duże obciążenie większego dozowania.

Na 1m3 wody zużywana ilość środka w odniesieniu do koncentracji dostawczej wynosi 0,5-1,3 g, a w szczytowych obciążeniach należy zwiększyć dawkę do 2,0 g.

Nie należy składować środka na mrozie.

Chemoform
ean13
5905485225854
Opakowanie
1 L
Zobacz także
Opinie (0)