pH-minus Granulat 1,5 kg Chemoform
 • pH-minus Granulat 1,5 kg Chemoform

pH-minus Granulat 1,5 kg Chemoform

30,90 zł
Ilość
W magazynie
Brak ustawionej dostawy dla tego produktu
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność Przelewy24 (szybki przelew online)
Paczkomat InPost9,90 zł
Kurier DPD12,99 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier DPD16,90 zł

u Ciebie

pH-minus Granulat 1,5 kg Chemoform

Utrzymanie prawidłowego stopnia pH wody w przydomowym basenie jest niesamowicie ważne, jeśli chcemy, aby była ona czysta i bezpieczna dla zdrowia. Prawidłowy poziom pH wynosi 7,0-7,4 i powinien być stale kontrolowany. Do obniżenia poziomu pH wybierz proszkowy preparat pH-minus granulat, który obniży współczynnik pH w Twoim basenie i pozwoli Ci oraz Twoim bliskim cieszyć się krystalicznie czystą wodą


pH-minus Granulat 1,5 kg Chemoform

Dlaczego pH-minus granulat jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego basenu? Ponieważ:

  • skutecznie obniża poziom pH. Zbyt wysokie pH ma nie tylko negatywny wpływ na skuteczność innych środków do dezynfekcji wody na bazie chloru, ale także może skutkować podrażnieniami skóry, nieprzyjemnym swędzeniem czy nawet reakcjami alergicznymi.
  • nie powoduje korozji metalowych elementów basenu, ponieważ nie zawiera chlorku.
  • jest odporny i nadaje się do długoterminowego magazynowania. Produkt ten możesz bezpiecznie przechowywać nawet kilka lat.
  • rozpuszcza się szybko i całkowicie. Nie tworzy osadu oraz nie zatyka basenowych filtrów.
  • posiada odpowiednie atesty PZH i aktualne badania dotyczące skuteczności działania oraz oddziaływania na środowisko naturalne.

Stosowanie:

Przed zastosowaniem należy sprawdzić aktualny poziom pH (prawidłowy poziom 7,0-7,4). Aby obniżyć współczynnik pH o 0,2 zazwyczaj wystarczy 1,5 kg preparatu pH-minus na 100m3. Dla wody twardej wymagana jest większa dawka produktu, dla miękkiej natomiast mniejsza.

Po rozpuszczeniu proszku w wodzie dawkować niewielkimi porcjami i wlewać do basenu w wielu miejscach, wzdłuż brzegu. Do odpowiedniego wymieszania się preparatu w wodzie podczas dozowania działać powinna filtracja.

Chemoform
ean13
5905485225854
Opakowanie
1,5 kg
Zobacz także
Opinie (0)