Aktywne filtry

Akcesoria plażowe i wodne - beztroski wypoczynek na plaży lub w basenie

Uważasz, że akcesoria wodne są dobre dla małych dzieci? Zgadza się, ale nie tylko. U nas znajdziesz też artykuły plażowe dopasowane do potrzeb starszych użytkowników. Dla nas nie istnieją ramy wiekowe. W końcu każdy z nas ma w sobie coś z dziecka.

Wybierz u nas to, co przyda Ci się podczas wodnego wypoczynku. Sprawdź, jak wiele możliwości Ci oferujemy.

W iBaseny znajdziesz:

 • akcesoria plażowe i wodne wyłącznie od sprawdzonych producentów
 • akcesoria wodne dla osób w każdym wieku
 • artykuły plażowe zapewniające świetną zabawę nad wodą i w przydomowym basenie

Bezpieczna zabawa nad wodą

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich to priorytet. Dlatego nasza oferta składa się wyłącznie ze sprawdzonych produktów. Nie zastąpią one Twojej opieki, lecz zdecydowanie umilą oraz ułatwią Ci to zadanie. Bez trudu zorganizujesz czas nie tylko dzieciom, ale również sobie.

Akcesoria wodne dla dzieci i dorosłych

Mamy wszystko, czego potrzebuje Twoja rodzina do beztroskiego relaksu nad wodą:

 • materace
 • zabawki dmuchane
 • koła dmuchane
 • maski
 • okulary

Akcesoria wodne ułatwią Ci naukę pływania

Mamy artykuły niezbędne podczas nauki pływania. Najbardziej popularne to koła i okulary, choć przydadzą się też dmuchane zabawki i maski. Na początek warto stopniowo oswajać się z wodą, ćwiczyć odpowiednie ruchy dzięki akcesoriom pomagającym utrzymywać się na powierzchni. Dopiero później przydadzą się bardziej zaawansowane produkty, takie jak wspomniane maski i okulary.

Fantazyjne wzory i kolory, których pełno w naszej ofercie artykułów plażowych, zachęcą również maluchy do nauki pływania. Troskliwy rodzic i sprawdzony sprzęt to przepis na sukces urlopu nad wodą.

Wodne atrakcje wspierają wszechstronny rozwój Twojego dziecka

Pozwalając dziecku na kontakt z wodą oraz uciechy wodne przystosowane do jego wieku, a także zdolności, umożliwiasz mu znacznie więcej niż doskonałą rozrywkę. To metoda, dzięki której dajesz mu intensywny relaks, odpoczynek, wyciszenie, ale nie tylko. Zabawy w wodzie obniżają zagrożenie występowania u dziecka wad postawy. Pozwalają na doskonalenie wdechów oraz wydechów, jakie pełnią ważne zadanie podczas rozkwitu mowy. Dodatkowo dzieci zaspokajają w ten sposób jedną ze swoich głównych potrzeb - potrzebę ruchu. Zdobywają nowe umiejętności i budują właściwe nawyki oraz stosunek do własnego ciała.

Jakie korzyści zapewnią Ci nasze artykuły plażowe i akcesoria wodne?

Przed urlopem, czy to nad morzem, jeziorem czy przy basenie ogrodowym, warto przemyśleć atrakcje, dzięki którym zapewnisz sobie relaks i dobrą zabawę jednocześnie. Akcesoria wodne i plażowe to stosunkowo tani sposób na osiągnięcie tego celu. Tak niewiele potrzeba, by rozbudzić wyobraźnię dzieci, nauczyć siebie i pociechę nowych zdolności oraz kreatywnie wypełnić sobie czas.

Główne zalety naszych artykułów:

 • przyczyniają się do większego bezpieczeństwa nad wodą
 • oferują bogatą gamę dostępnych wzorów i kolorów
 • są urozmaiceniem nauki pływania
 • umożliwiają przyjemne nabywanie nowych zdolności
 • pomagają kształtować zdrowe nawyki
 • to akcesoria umożliwiające różne wodne aktywności, np. spokojne dryfowanie na materacu, nurkowanie, beztroskie gry z wykorzystaniem dmuchanych zabawek
 • są sprzymierzeńcem w skutecznej walce z nudą
 • pozwalają na błogi relaks
 • są dostępne w atrakcyjnej cenie
 • oferujemy udogodnienia w postaci dodatkowego sprzętu, m.in. wydajnej pompki elektrycznej

Jak wybrać odpowiednie akcesoria plażowe?

Weź pod uwagę przede wszystkim to, kto będzie wypoczywał nad wodą. Ważna jest też kwestia tego, jakie atrakcje wodne preferujesz. Czy wolisz spokojne odprężenie na plaży, czy jednak aktywne spędzanie czasu w wodzie. Mamy coś odpowiedniego dla jednej i drugiej grupy osób.

Tym, którym zależy na dogłębnym odprężeniu polecamy szczególnie dmuchane koła i materace, na których można się wygodnie położyć i korzystać do woli z przyjemnych promieni słonecznych. Za to, jeśli lubisz wodne aktywności, będziesz zadowolony z maski, okularów do pływania i dmuchanych zabawek idealnych do wodnego szaleństwa.

W iBaseny znamy się na basenach ogrodowych, sprzęcie i akcesoriach wodnych

Zajrzyj na nasz blog i przekonaj się sam. Dzielimy się z Tobą praktycznymi poradami, inspiracjami i trendami. Wszystko po to, byś mógł świadomie wybierać produkty basenowe i wodne, a przy tym oszczędzać czas. Kupując u nas masz pewność dobrej jakości produktów. Wciąż rozszerzamy swoją ofertę tak, żebyś mógł znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.